Zadzwoń888 424 654

Galeria

Meble na wymiar, szafy wnękowe, garderoby, które wykonaliśmy dla naszych klientów.

Wykonujemy szafy wnękowe, garderoby, meble kuchenne i łazienkowe. Ponadto realizujemy meble biurowe, sklepowe, meble do salonów fryzjerskich i innych punktów usługowych.

W każdym wypadku są to meble unikalne, realizowane zgodnie z Twoimi wytycznymi, dopasowane do potrzeb użytkownika i do warunków panujących we wnętrzu.

Zapraszamy do naszej galerii, gdzie zobaczysz inspirujące zdjęcia wykonanych przez nas szaf przesuwnych i innych mebli na wymiar. Zanim zamówisz, zobacz, co możemy Tobie zaoferować, jakie meble na wymiar już wykonaliśmy dla naszych klientów.

Pozwól się ponieść wyobraźni! Aby przejść do wybranej galerii kliknij na zdjęcie szafy lub kuchni.

Meble na wymiar, szafy wnękowe, garderoby, Kraków
GALERIA MEBLE KUCHENNE
szafy na zamówienie Kraków
GALERIA SZAFY PRZESUWNE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meble na wymiar, szafy wnękowe, garderoby, projektujemy zgodnie z normami jakości i trwałości. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy w kwestii doboru i dostępności wybranego materiału. Staraliśmy się wybrać takie realizacje, które pokazują, jakie szafy wnękowe, garderoby, zabudowy wnęk oraz innego rodzaju meble na wymiar możemy wykonać dla Ciebie. Jeśli jednak masz inną, własna propozycję, skontaktuj się z nami. Podążamy za trendami i za każdym razem pracujemy nad projektem indywidualnym z klientem. Naszym priorytetem jest przygotowanie dla Ciebie mebli na wymiar, które będą odpowiadały twoim wyobrażeniom a jednocześnie będą spełniały najwyższe standardy jakości i funkcjonalności.

Zadzwoń 888 424 654 lub napisz biuro@broka.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz