Zadzwoń888 424 654

Płyty meblowe

Kilka słów o płytach meblowych stosowanych w szafach na wymiar, szafach przesuwnych, garderobach oraz innych meblach na zamówienie.

W produkcji mebli wykorzystujemy sprawdzone i trwałe materiały wybranych producentów płyt meblowych, będących liderami w branży.

Płyty meblowe grubości 18 mm firmy Kronopol to trwałe i estetycznie wykonane płyty, których kształt docinany jest dowolnie, zgodnie z potrzebami klientów.

meble na zamówienie broka.plBlaty kuchenne do mebli na wymiar

Blaty kuchenne firmy Kronopol. Odporne na  podwyższoną temperaturę, na wilgoć z pary wodnej powstającej w trakcie gotowania. Nie blakną na skutek działania promieni UV. Odporne na rozlane płyny, które nie wsiąkają lecz pozostają na powierzchni blatu. Można je czyścić domowymi środkami czystości bez obawy o zniszczenie.

Szafy na wymiar, szafy przesuwne z frontami z lustrem

Wykonujemy fronty wykończone lustrem w całości lub tylko częściowo. Możesz wybrać z trzech dostępnych kolorów luster tj. srebrne, grafitowe lub złote. Lustro mocowane są na płycie meblowej i tym samym front szafy przesuwnej pozostaje funkcjonalny.

Porady dotyczące wyboru najlepszego dla ciebie materiału na front szafy wnękowej znajdziesz w dziale porady.

Zobacz nasze realizacje – szafy na wymiar Kraków, szafy przesuwne Kraków.
Pytania dotyczące wyboru blatu kuchennego czy frontów do mebli kuchennych kieruj bezpośrednio do nas na adres biuro@broka.pl
lub telefonicznie pod numer 888 424 654  Zapraszamy!