Zadzwoń888 424 654

Co każda kobieta powinna mieć w swojej szafie?

Szafa na wymiar Kraków

Szafa na wymiar KrakówCo każda kobieta powinna mieć w swojej szafie?

Tak, małą czarną obowiązkowo.

Ale jak to wygląda pod kątem wyposażenia wnętrza szafy przesuwnej? O tym kilka słów w niniejszym poradniku. Bazuję na moich obserwacjach i doświadczeniu zdobytym podczas wykonywania szaf przesuwnych dla wielu klientek.

Po pierwsze dużo drążków na wieszaki.

Podstawą dobrego projektu jest dostosowanie akcesoriów montowanych w szafie przesuwnej do stylu życia osoby, która będzie z niej korzystała. Aby szafa wnękowa czy tradycyjna spełniała oczekiwania kobiety powinna posiadać specyficzne wyposażenie. W przypadku kobiet nigdy za mało miejsca do wieszania ubrań.  Powieszone się nie mną i po wyprasowaniu są gotowe do założenia w każdej chwili. Można zastosować pantografy, czyli drążki opuszczane i podnoszone za pomocą dodatkowego uchwytu. Dzięki ich ruchomej konstrukcji możliwe jest maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni i umocowanie drążków wysoko. Nawet na poziomie, na którym normalne drążki zamocowane na stałe byłyby trudno dostępne.

Po drugie dużo szuflad.

Każda kobieta potrzebuje przynajmniej kilku szuflad. Po co? Już odpowiadam. Dwie lub trzy na bieliznę. Jedna szuflada na paski. Po jednej na chusty, apaszki i inne dodatki. Zawsze przyda się też płytka szufladka na różne bibeloty, które dobrze mieć pod ręką w jednym miejscu. Zatem szafa na wymiar dla kobiety koniecznie powinna być wyposażona w funkcjonalne szuflady.

Po trzecie …

…można by dodać jedną lub dwie półki, na których znajdą się porzucone w biegu różności.

No i to w zasadzie wszystko, co powinna mieć w swojej szafie wnękowej każda kobieta.

A dlaczego wszystkiego w szafie kobiety musi być aż tak bardzo dużo?

Dlatego, by każda kobieta znalazła miejsce na te ubrania, które się w szafie już nie mieszczą…. oraz na te, które musi koniecznie kupić wtedy, kiedy nie ma się w co ubrać.

Szafa na wymiar Kraków