Zadzwoń888 424 654

Projekt szafy wnękowej – czy koniecznie od profesjonalisty?

Szafa wnękowa powinna być zaprojektowana profesjonalnie. Prawda czy fałsz?

Najlepszym rozwiązaniem jest dostosowanie zabudowy wnęk do potrzeb użytkownika. Prawda czy fałsz?

szafy wnękowe Kraków, meble na wymiar Kraków

Jak myślisz, czy stwierdzenia powyżej są prawdziwe?

Powiedziałabym, że punkt widzenia zależy od tego, w jakiej sytuacji obecnie się znajdujesz.

Szafy na wymiar dostosowane indywidualnie

Jeśli budujesz dom, wykańczasz mieszkanie, w którym planujesz spędzić najbliższe lata, wraz z mężem/żoną/dziećmi, najlepiej będzie dostosować wykonywane zabudowy wnęk, szafy i garderoby do potrzeb osób, które będą z tych mebli korzystały. W takiej sytuacji profesjonalny projekt jest rozwiązaniem idealnym, ale…

Jeśli sam będziesz korzystał z szafy czy garderoby lub doskonale znasz potrzeby osoby, która będzie użytkowała szafę, wówczas nic nie stoi na przeszkodzie, byś projekt wykonał samodzielnie. Stworzenie prostego projektu z udziałem naszych doświadczonych pracowników nie jest trudne. W razie jakichkolwiek wątpliwości wspólnie z Toba wypracujemy najlepsze rozwiązanie.

Z chęcią pomożemy Ci i doradzimy w kwestiach technicznych, związanych z minimalnymi odległościami, optymalnym ułożeniem elementów, ale sam możesz ustalić, jakie wyposażenie jest dla Ciebie najważniejsze.

Szafy wnękowe i garderoby uniwersalne

Jeśli chcesz umeblować mieszkanie, które następnie będziesz wynajmował turystom/studentom/pracownikom firm w podróży służbowej, wówczas idealnym rozwiązaniem będzie stworzenie szaf wyposażonych uniwersalnie. Każdy użytkownik będzie mógł swobodnie przechowywać rzeczy w takiej szafie, choć niewielu będzie w pełni zadowolonych z ilości półek, wieszaków i innych dodatkowych rozwiązań. Jednak tak zaprojektowana garderoba będzie spełniała standardy funkcjonalności i spełni podstawową funkcję przechowywania ubrań, dodatków i akcesoriów.

Taka uniwersalna szafa wnękowa o maksymalnej funkcjonalności powinna być zaprojektowana przez osobę z doświadczeniem. Projektant, który wykonał wiele szaf na zamówienie będzie w stanie dobrać elementy wyposażenia szafy tak, by meble, które powstaną były wygodne i użyteczne. Profesjonalny projekt szafy wnękowej możesz zamówić u projektanta. Wówczas my na bazie otrzymanych informacji wykonany meble dla Ciebie zgodnie z projektem. Możesz również skorzystać z naszej pomocy, nasi pracownicy chętnie pomogą Ci w opracowaniu najlepszego projektu.

Jeśli masz pytania, napisz do nas na biuro@broka.pl lub zadzwoń 888 424 654.

Zapisz