free html templates


Szafy przesuwne a minimalizm

Strona Główna / Blog

Szafy przesuwne i minimalizm – czy mają coś ze sobą wspólnego?
Wbrew pozorom całkiem sporo. Ale zacznijmy od początku.

Obecnie mamy niedosyt wszystkiego. To paradoks, ponieważ faktycznie niczego nam nie brak. Żyjemy w dosyć zamożnej części świata, jaką jest Europa. Ale wpadamy w pułapkę, którą sami sobie zbudowaliśmy. Brakuje nam czasu, brakuje energii. Brakuje też miejsca. Choć jako producenci mebli na wymiar na dwa pierwsze braki niewiele możemy poradzić, to możemy pomóc Ci z tym trzecim problemem.

Mobirise

Stare problemy i nowe trendy

Brak miejsca, niedosyt przestrzeni można opanować. Przede wszystkim dobrze zacząć od organizacji tej przestrzeń, którą dysponujesz. Ostatnio rozwijającym się trendem jest minimalizm. Minimalizm w życiu, w zakupach i w szafie. Zachowanie minimalizmu i harmonii w przestrzeni życiowej sprawi, że zyskasz więcej tejże przestrzeni.

Jak pomagamy w osiągnięciu ładu i harmonii? 

Nic tak nie harmonizuje przestrzeni domowej jak zabudowane szafy z drzwiami przesuwnymi. Dopasowane stylistycznie do charakteru wnętrza. Zmieścisz w nich wszystko to, co niezbędne. A to, co zbędne możesz oddać na cele charytatywne albo rozdać znajomym. Rzeczy, które Tobie nie są już potrzebne mogą się przydać innym.

Jesteśmy producentem mebli na wymiar. Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie pojemne i praktyczne szafy wnękowe. Takie, jakie będą najlepsze dla Ciebie i Twojej przestrzeni, Twojego stylu życia. Szafy, które dopasujemy do wnętrza Twojego domu. Decydując się system drzwi przesuwnych, dodatkowo zaoszczędzisz przestrzeń i podniesiesz walory użytkowe mieszkania. 

Dodatkowa przestrzeń 

Szafy przesuwne, garderoby, zabudowa wnęk – to wszystko tworzy dodatkową przestrzeń w mieszkaniu. Budując szafę w miejscu nieużywanej wnęki, w szerokim korytarzu, gdzie dotąd stały tylko buty odzyskujesz przestrzeń Twojego mieszkania. Szafy zbudowane pod skosami, gdzie trudno ustawić jakiekolwiek meble – to najlepsze rozwiązanie na optymalizację przestrzeni.

Decydując się na zakup szafy wnękowej na wymiar w naszej firmie będziesz mógł skorzystać z naszego doświadczenia. Poznasz wszelkie dostępne możliwości wyposażenia wnętrza oraz wykończenia frontów szafy wnękowej. Garść inspiracji zobaczysz w naszej galerii. Zapraszamy.

Dane adresowe

Wola Więcławska 82
32-091 Michałowice k/ Krakowa

Dane kontaktowe

Email: biuro@broka.pl                    
Telefon: +48 888 424 654

Regulacje prawne

Polityka prywatności
Ochrona Danych Osobowych