Szafy przesuwne a minimalizm

Szafy przesuwne i minimalizm – czy mają coś ze sobą wspólnego?

Wbrew pozorom całkiem sporo. Ale zacznijmy od początku.

szafy przesuwne kraków, szafy wnękowe Kraków

Obecnie mamy niedosyt wszystkiego. To paradoks, ponieważ faktycznie niczego nam nie brak. Żyjemy w dosyć zamożnej części świata, jaką jest Europa. Ale wpadamy w pułapkę, którą sami sobie zbudowaliśmy. Brakuje nam czasu, brakuje energii. Brakuje też miejsca. Choć jako producenci mebli na wymiar na dwa pierwsze braki niewiele możemy poradzić, to możemy pomóc Ci z tym trzecim problemem.

Stare problemy i nowe trendy

Brak miejsca, niedosyt przestrzeni można opanować. Przede wszystkim dobrze zacząć od organizacji tej przestrzeń, którą dysponujesz. Ostatnio rozwijającym się trendem jest minimalizm. Minimalizm w życiu, w zakupach i w szafie. Zachowanie minimalizmu i harmonii w przestrzeni życiowej sprawi, że zyskasz więcej tejże przestrzeni.

Jak pomagamy w osiągnięciu ładu i harmonii?

Nic tak nie harmonizuje przestrzeni domowej jak zabudowane szafy z drzwiami przesuwnymi. Dopasowane stylistycznie do charakteru wnętrza. Zmieścisz w nich wszystko to, co niezbędne. A to, co zbędne możesz oddać na cele charytatywne albo rozdać znajomym. Rzeczy, które Tobie nie są już potrzebne mogą się przydać innym.

Jesteśmy producentem mebli na wymiar. Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie pojemne i praktyczne szafy wnękowe. Takie, jakie będą najlepsze dla Ciebie i Twojej przestrzeni, Twojego stylu życia. Szafy, które dopasujemy do wnętrza Twojego domu. Decydując się system drzwi przesuwnych, dodatkowo zaoszczędzisz przestrzeń i podniesiesz walory użytkowe mieszkania.

Dodatkowa przestrzeń

Szafy przesuwne, garderoby, zabudowa wnęk – to wszystko tworzy dodatkową przestrzeń w mieszkaniu. Budując szafę w miejscu nieużywanej wnęki, w szerokim korytarzu, gdzie dotąd stały tylko buty odzyskujesz przestrzeń Twojego mieszkania. Szafy zbudowane pod skosami, gdzie trudno ustawić jakiekolwiek meble – to najlepsze rozwiązanie na optymalizację przestrzeni.

Decydując się na zakup szafy wnękowej na wymiar w naszej firmie będziesz mógł skorzystać z naszego doświadczenia. Poznasz wszelkie dostępne możliwości wyposażenia wnętrza oraz wykończenia frontów szafy wnękowej. Garść inspiracji zobaczysz w naszej galerii. Zapraszamy.