how to create your own web page


3 główne zalety szafy wnękowej z drzwiami przesuwnymi

Strona Główna / Blog

Decydując się na szafę wnękową z drzwiami przesuwnymi zastanawiasz się zapewne, czy to dobry pomysł. Szafa wnękowa po zamontowaniu jest stałym elementem pomieszczenia.

Możesz zapomnieć o przemeblowaniu i nie zabierzesz jej ze sobą podczas przeprowadzki. Lecz jednocześnie szafy wnękowe dają ogrom możliwości konfiguracji wnętrza szafy i wykończenia frontów.

O trzech głównych zaletach szaf wnękowych z drzwiami przesuwnymi przeczytasz poniżej.

Mobirise

Idealne dopasowanie wnętrza szafy

Największym plusem szaf wnękowych i szaf przesuwnych jest możliwość elastycznego dopasowania funkcji oraz wyglądu. Możesz doskonale dopasować szafę wnękową do Twoich potrzeb. Możesz idealnie ustalić wysokość drążków, ilość oraz rodzaj półek, szuflad oraz wieszaków. Możesz również zaprojektować wygląd szafy, połączyć typowe rozwiązania tworząc bardzo nietypowe i unikalne meble na wymiar. Drzwi szafy przesuwnej możesz też wymienić lub odrestaurować, kiedy zechcesz zmienić wystrój wnętrza.

Mobirise

Dodatkowa przestrzeń

Maksymalnie wykorzystana przestrzeń na przechowywanie wszystkich Twoich potrzebnych rzeczy. Efekt dodatkowej przestrzeni przechowywania uzyskujesz na dwa sposoby. Po pierwsze szafy wnękowe bywają montowane w miejscach, które dotychczas pozostawały niewykorzystane takich jak wnęki o nietypowych kształtach czy przestrzeń pod schodami. Po drugie, szafa wnękowa zabudowana jest zazwyczaj od podłogi do samego sufitu. Dzięki temu nie tracisz a wręcz uzyskujesz dodatkową przestrzeń u samej góry. Jest to tak zwany pawlacz. W tej części szafy każdy może przechowywać, co tylko zechce. Czy to sprzęt wędkarski, czy ubrania zimowe w lecie a letnie w zimie, czy walizki, wykorzystywane przecież tylko w czasie wyjazdów urlopowych.

Drzwi przesuwne

Zamontowanie szafy wnękowej z drzwiami przesuwnymi daje podwójny efekt dodatkowej przestrzeni. Podwójny, ponieważ poza maksymalnym wykorzystaniem powierzchni od podłogi do sufitu korzystasz też z dobrodziejstwa przesuwanych drzwi. Nie musisz przejmować się tym, że potrzebna jest przestrzeń do otwarcia drzwi. Możesz ustalić mniejszy dystans między meblami w sypialni. Drzwi przesuwne sprawdzają się doskonale w małych pomieszczeniach, gdzie szafa stoi bardzo blisko łóżka lub stolika. Wystarczy niewielki odstęp, aby podejść do szafy, bez konieczności zastanawiania się, w jaki sposób otworzysz drzwi i czy po otwarciu będziesz mógł podejść do szafy,. Drzwi przesuwne rozwiązują wiele problemów w pokojach o małej powierzchni.

Szafa wnękowa z drzwiami przesuwnymi wymaga profesjonalnej instalacji. Jeśli nie masz doświadczenia w tego typu pracach najlepiej będzie, jeśli zlecisz pracę fachowcom. Decydując się na zakup szafy wnękowej na wymiar w naszej firmie będziesz mógł skorzystać z doświadczenia projektantów i ekipy montującej, którzy przedstawią Ci możliwości wyposażenia wnętrza oraz wykończenia frontów szafy wnękowej. Garść inspiracji zobaczysz w naszej galerii (kliknij, żeby zobaczyć zdjęcia). Zapraszamy.

Mobirise
Dane adresowe

Wola Więcławska 82
32-091 Michałowice k/ Krakowa

Dane kontaktowe

Email: biuro@broka.pl                    
Telefon: +48 888 424 654

Regulacje prawne

Polityka prywatności
Ochrona Danych Osobowych