html5 templates


Meble na wymiar do pokoju ucznia

Strona Główna / Porady

Meble na wymiar Kraków, meble dla dzieci 
Wiele funkcjonalności – jeden zestaw mebli
meble na wymiar Kraków
Projektowanie mebli na wymiar do pokoju dziecka, które rozpoczyna naukę wymaga przystosowania wnętrza do potrzeb ucznia. Nie można jednak zapomnieć, że nadal jest to dziecko, które potrzebuje przestrzeni do zabawy i miejsca do przechowywania zabawek.

Biurko i regał dla dziecka
Meble na wymiar, które na pewno muszą się znaleźć w pokoju małego ucznia to biurko i regał na książki.

Biuro powinno mieć blat na tyle duży, by dziecko mogło swobodnie odrabiać lekcje. Poza tym dziecku będą potrzebne szuflady i półki. Mały uczeń ma wiele pisaków, kredek, farb i innych niezbędnych przyborów do pisania i wykonywania prac plastycznych. Chętnie je będzie chował do szuflad biurka a poukładane łatwiej mu będzie odnaleźć, kiedy będą potrzebne.


Mobirise

Pojemny regał na książki to już inwestycja na przyszłość. Regał w pokoju dziecka może być otwarty lub zamykany. Doskonale sprawdzi się w tym wypadku system drzwi przesuwnych. Pozwoli schować wszystkie książki oraz utrzymać ład w pokoju. Poczatkujący uczeń ma zapewne sporo książek z bajkami i kolorowanek. W kolejnych latach nauki będzie mu przybywać podręczników i lektur szkolnych. Regał zamykany będzie przez wiele lat niezbędny w pokoju dziecka w wieku szkolnym. Plusem zamawiania mebli na wymiar jest możliwość dostosowania ich rozmiarów do wymiarów pokoju, co umożliwia optymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni.

Szafa z drzwiami przesuwnymi 

Wykonanie szafy przesuwnej do pokoju dziecka nie różni się w zasadzie od wykonania szafy do sypialni osób dorosłych. Nieco inne jest rozmieszczenie półek i wysokość mocowania drążków na wieszaki. W szafie dziecka można wydzielić przestrzeń na pudełka z zabawkami lub zamontować specjalne kosze.

Kolorystyka mebli na wymiar dla dziecka 

Meble na wymiar można wykonać praktycznie w każdym kolorze. Kolor mebli dla dziecka w wieku szkolnym dobieramy zgodnie z gustem klienta. Rodzice zazwyczaj decydują się na płyty meblowe w jasnych, pastelowych barwach. Można również zamówić drzwi szafy oklejone specjalną naklejką z dowolną grafiką. Wówczas wzór i kolor może być całkowicie dowolny, np. kwiaty, samochody czy postacie z bajek dla dzieci.

Meble na zamówienie w kolorach uniwersalnych 

Rada z naszej strony jest taka, by przemyśleć kolorystykę mebli oraz drzwi szafy wnękowej pod kątem zmieniających się upodobań dziecka. Decydując się na naklejkę z Królewną Śnieżką może się okazać, że za 2 lata, kiedy obszar zainteresowań dziecka się zmieni, będziemy zmuszeni do wymiany drzwi szafy. Ta sama zasada dotyczy doboru kolorystyki każdych innych mebli. Decydując się na meble na wymiar w kolorach uniwersalnych możemy uniknąć zbędnych wydatków i używać meble przez wiele lat. Charakter wnętrza można wówczas zmieniać dopasowując dodatki i elementy wystroju wnętrza, bez konieczności wymiany mebli.

W razie wątpliwości nasi doradcy chętnie pomogą w doborze mebli na wymiar dla dziecka. Zapraszamy!

Dane adresowe

Wola Więcławska 82
32-091 Michałowice k/ Krakowa

Dane kontaktowe

Email: biuro@broka.pl                    
Telefon: +48 888 424 654

Regulacje prawne

Polityka prywatności
Ochrona Danych Osobowych