bootstrap theme


Meble Kuchenne

Strona Główna / Nasza oferta

Meble kuchenne to niezwykle istotna inwestycja meble kuchenne na wymiar kraków

Klientów zamawiających meble kuchenne na wymiar można podzielić na dwie podstawowe grupy. Pierwsza to osoby, które dużo gotują, spędzają, zatem w kuchni sporo czasu. Cenią funkcjonalność i niezawodność. Drugą grupę stanowią osoby gotujące niewiele, dla których kuchnia stanowi bardziej reprezentacyjny element domu.

Bez względu na to, w której grupie znajdujesz się Ty, mamy dla Ciebie sprawdzone rozwiązania, funkcjonalne akcesoria oraz niebanalną stylistykę mebli kuchennych, dostępną na wyciągnięcie ręki.

Trwałość i niezawodność mebli kuchennych gwarantuje zastosowanie najlepszych dostępnych na rynku materiałów oraz sprawdzonych mechanizmów i akcesoriów meblowych.

Mobirise

Fronty mebli kuchennych

Do produkcji frontów mebli kuchennych stosujemy różnorodne materiały w zależności od preferencji klientów.

Obecnie najbardziej popularne są fronty z płyt Mdf lakierowanych. Stosujemy lakier matowy, półmat lub wysoki połysk. Zapewniamy dostęp do dowolnego koloru oferowanego przez producenta, łącznie z frontami brokatowymi. 

W gładkich frontach stosujemy również fronty akrylowe, fornirowane oraz fronty z płyty laminowanej popularnych firm Kronopol, Pfleiderer, Egger, Kronospan. 

Fronty fornirowane wykańczamy matowo lub na wysoki połysk. 

Możesz wybrać fornir z drzew europejskich jak dąb, sosna, buk lub fornir z drzew egzotycznych jak palisander czy heban. Elementy fornirowane stosujemy nie tylko na fronty mebli, ale też widoczne boki szafek. 

Wykonujemy obecne w trendach meblarskich fronty w stylu „skandynawskim” lub „angielskim”. W tym przypadku fronty frezowane wykańczane są zawsze na mat. 

Akcesoria stosowane w meblach kuchennych 

Przez wiele lat działalności zbadaliśmy rynek akcesoriów meblowych. Przetestowaliśmy różne rozwiązania, aby dziś móc zaoferować tylko te, które są trwałe i niezawodne.

Najczęściej w meblach kuchennych montujemy mechanizmy firmy Blum, Hettich, Sevroll, GTV, FGV, Rejs. Oferujemy oczywiście dostęp do wszystkich mechanizmów dostępnych na rynku. 

Możesz liczyć na naszą fachową poradę w kwestii doboru mechanizmów jak szuflady, zawiasy, kosze cargo, kosze magic corner a także innych dodatków ułatwiających korzystanie z mebli. 

Blaty kuchenne 

Kolejnym elementem, który będziesz wybierał planując meble kuchenne są blaty.

Najczęściej klienci decydują się na blaty laminowane o grubości 28 lub 38mm. Stosujemy blaty firm Kronopol, Kronospan, Egger, Pfleiderer, Biurostyl. Łączenie blatów pod kątem wykonujemy na dwa sposoby, tradycyjnie listwą aluminiową lub zacięciem z połączeniem śrubami „rzymskimi”. Obecnie większość klientów decyduje się na to drugie, mało widoczne i bardzo estetyczne połączenie. 

Blaty drewniane tzw. klepka niemal dorównują popularności blatom laminowanym. Możesz zdecydować się na blat lity lub blat z płyty wiórowej pokryty naturalnym drewnem o grubości 3mm. Blaty przed oddaniem do użytku pokrywamy olejem do drewna. Szkolimy również naszych klientów jak pielęgnować i dbać o blat drewniany. 

Najbardziej efektownym, ale również najdroższym rozwiązaniem jest blat kamienny lub z konglorematu. Nasza firma współpracuje z dwoma dostawcami, którzy takie blaty dla nas wykonują. 

Nasi fachowcy regularnie uczestniczą w specjalistycznych szkoleniach oraz targach branżowych. Śledzimy trendy w zakresie aranżacji wnętrz, nowości w obszarze dostępnego sprzętu AGD oraz nowinki budowlane. To pozwala nam lepiej spełnić Twoje oczekiwania w zakresie efektownych i funkcjonalnych mebli kuchennych. 

Zobacz w galerii przykłady mebli kuchennych, które wykonywaliśmy u naszych klientów. 

Aby uzyskać więcej informacji lub zamówić meble kuchenne na wymiar 

zadzwoń 888 424 654 lub napisz biuro@broka.pl

Dane adresowe

Wola Więcławska 82
32-091 Michałowice k/ Krakowa

Dane kontaktowe

Email: biuro@broka.pl                    
Telefon: +48 888 424 654

Regulacje prawne

Polityka prywatności
Ochrona Danych Osobowych