html templates


Białe meble
– elegancja czy brak pomysłu?

Strona Główna / Blog

Białe meble to szeroka kategoria.

Białe meble na wymiar to mogą być meble z połyskiem o surowej minimalistycznej bryle, nowoczesne i bardzo eleganckie. Mogą to być białe meble postarzane, w stylu romantycznym. Przecierane, pastelowe, rozbielone w stylu skandynawskim.

Styl skandynawski

No właśnie, białe meble na wymiar są często utożsamiane ze stylem skandynawskim. Kolor ten stosowany jest powszechnie we wnętrzach skandynawskich, ze względu na praktyczność. Chodzi najpewniej o uzyskanie efektu rozjaśnienia wnętrza mieszkań i domów w szerokościach geograficznych gdzie występuje stały niedobór promieni słonecznych. Białe meble, podłogi i ściany spełniają swoje zadanie zatrzymując i pomnażając światło słoneczne.

Mobirise

Polskie realia

Styl skandynawski jest niezwykle popularny również w Polsce. Jest niezwykle praktyczny. Białe meble czy to eleganckie czy romantyczne pasują niemal do każdego wnętrza i łatwo je połączyć z większością kolorów. Stąd może wynikać podejrzenie o brak pomysłu na wnętrze. Lecz fakt, że meble białe są uniwersalne nie oznacza jednak, że muszą być nijakie. Co więcej, jeśli brakuje Ci koncepcji na urządzenie pomieszczenia, to nie wystarczy zamówić białe meble by wnętrze samo nabrało charakteru.

Potrzebujesz czegoś więcej 

Decydując się na białe meble na wymiar pomyśl od razu o dodatkach. O kolorach, którymi zamierzasz ożywić pomieszczenie umeblowane na biało. Szczególnie na czasie jest połączenie bieli z kolorowymi dodatkami, dzianinami takimi jak poduszki czy pledy w błękicie, różu, granacie, ciemnej zieleni. Oczywiście do bieli pasuje również obecny w trendach wnętrzarskich od wielu już sezonów kolor szary oraz żółty.

A jakie meble w kuchni? 

Białe meble kuchenne lakierowane na wysoki połysk stworzą eleganckie wnętrze. Wraz z granitowymi blatami stworzą nowoczesne połączenie. Biel mebli będzie stanowiła wspaniałe tło, aby wyeksponować kolorowe detale takie jak żółty zegar na ścianie lub zielone doniczki, w których będziesz hodować zioła.

Przeglądając historie naszych realizacji można śmiało stwierdzić, że biel jest jednym z dwóch kolorów najczęściej wybieranych na meble kuchenne. Decydujący może być jej rozświetlający efekt oraz fakt, że biel kojarzy się z czystością tak pożądaną w miejscu, w którym przygotowujemy posiłki.

Decydując się na meble na wymiar możesz swobodnie zdecydować, jaki rodzaj białych mebli wybierzesz i jakimi dodatkami ożywisz wnętrze.

Dane adresowe

Wola Więcławska 82
32-091 Michałowice k/ Krakowa

Dane kontaktowe

Email: biuro@broka.pl                    
Telefon: +48 888 424 654

Regulacje prawne

Polityka prywatności
Ochrona Danych Osobowych