free portfolio site templates


Szafa z drzwiami przesuwnymi,
po których można rysować kredą

Strona Główna / Blog

Szafa z drzwiami przesuwnymi, po których możn rysować kredąlub pisać specjalnymi pisakami. Do woli! Bez konsekwencji! To marzenie każdego dziecka!

Robiąc szafy na wymiar do pokojów dziecięcych musimy wykazywać się pomysłowością. Podczas rozmów z wieloma rodzicami zauważyliśmy, że mnóstwo ciekawych propozycji wypływa wprost od rodziców. To rodzice obserwując swoje dzieci często wiedzą najlepiej, jakie rozwiązania sprawdzają się, jeśli chodzi o meble na wymiar do ich użytku. Nam pozostaje rozwiązanie kwestii technicznych i funkcjonalnych, aby optymalnie połączyć pomysły rodziców z wygodą i bezpieczeństwem dziecka.

szafy z drzwiami przesuwnymi po których można wysować kredą, szafy na wymiar Kraków

Szafa na wymiar nie musi być nudna

Dzisiaj zaproponujemy Ci rozwiązanie bardzo ciekawe, funkcjonalne, a jednocześnie proste do wykonania. To rozwiązanie popularne w ostatnim czasie wśród naszych klientów, którzy zamawiają szafę dla dziecka. My wykonamy takie meble dla Ciebie z przyjemnością, robiąc szafę z drzwiami przesuwnymi lub całościową zabudowę do pokoju Twojego dziecka. Ale jeśli zechcesz, możesz równie dobrze wykonać je samodzielnie.

Proponowane dzisiaj rozwiązanie to szafa na wymiar z drzwiami przesuwnymi pomalowanymi częściowo (lub w całości) farbą tablicową. Taki front szafy może być zaprojektowany na wiele sposobów. Trzy podstawowe propozycje szaf z frontem tablicowym zobaczysz na załączonych do tego artykułu zdjęciach.

Szafa wykonana w tym stylu może zostać podzielona poziomymi szprosami na dwie lub trzy części. Część górna pozostanie wówczas w wybranym przez Ciebie kolorze. Możesz wybrać z pełnej palety kolorów płyt meblowych. Możesz w tej części użyć również szkła lacobel lub lustra.

Wówczas dolna część frontu szafy przesuwnej będzie pomalowana farbą tablicową. Można również użyć farby tablicowo-magnetycznej, która łączy właściwości magnetyczne z powierzchnią zbliżoną do powierzchni tablicy, po której można wielokrotnie rysować kredą, ścierać i rysować od nowa.

Więcej niż szczypta fantazji

Jeśli będziesz wykonywał szafę na wymiar z dwoma lub trzema skrzydłami przesuwnymi, wówczas możesz pomalować jedno całe skrzydło. Jeśli pomalujesz środkowe skrzydło, doskonale będzie się komponowało z lustrami zamontowanymi na dwóch pozostałych skrzydłach.

Trzecia propozycja to pomalowanie całych frontów szafy Twojego dziecka. Większość płyt meblowych, z których wykonywane są popularne na naszym rynku szafy wnękowe nadaje się do malowania farbą tablicową i magnetyczną.

Jeśli chcesz zamówić szafę w tym stylu, napisz do nas. Po ustaleniu szczegółów wykonamy dla Ciebie szafę wnękową z frontami wykończonymi w dowolny sposób.

Szafy z drzwiami przesuwnymi Kraków

Najprostszy sposób na odnowienie szafy przesuwnej

Jeżeli jednak masz już szafę, której chcesz po prostu zrobić mały lifting, z powodzeniem możesz samodzielnie pomalować cały front szafy lub jego wybraną część.

Bardzo trendy efekt połączenia bieli i czerni możesz uzyskać malując wybrane części frontów szafy wnękowej czarną farbą tablicową, inne zaś części pokrywając białą farbą do markerów lub specjalną folią w białym kolorze, po której dziecko może pisać przeznaczonymi do tego celu flamastrami. Jeśli dodatkowo zaprojektujesz ciekawy wzór wówczas powstanie dodatkowy element dekoracyjny do pokoju dziecięcego. Nie tylko Twoje dziecko będzie zachwycone, ale i wszyscy odwiedzający będą mogli podziwiać oryginalny charakter wnętrza.

Zarówno czarna farba tablicowa, biała farba do marketów (z angielskiego Dry Erase Paint – możesz ją znaleźć w sklepach internetowych pod tą nazwą) jak i wspomniana folia dostępne są w sklepach z materiałami budowlanymi lub w sklepach internetowych.

W razie pytańzadzwoń tel. 888 424 654.

Przeczytaj również "Meble na wymiar do pokoju ucznia"

Szafy na wymiar Kraków, szafy z drzwiami przesuwnymi
Dane adresowe

Wola Więcławska 82
32-091 Michałowice k/ Krakowa

Dane kontaktowe

Email: biuro@broka.pl                    
Telefon: +48 888 424 654

Regulacje prawne

Polityka prywatności
Ochrona Danych Osobowych