amp template


FAQ

Strona Główna / Faq

W tym dziale odpowiadamy na najczęsciej zadawane pytania, abyś mógł wybrać najlepsze dla Ciebie meble na wymiar z kompletnym, funkcjonalnym wyposażeniem. Znajdziesz tutaj wiele praktycznych informacji dotyczących współpracy z naszą firmą.

Mobirise

1


Czy w broka.pl można zamówić każdy rodzaj mebli na wymiar do domu?

Wykonujemy niemal każdy rodzaj mebli. Najczęściej zamawiane meble na wymiar to szafy przesuwne i garderoby, ale wykonujemy również kuchnie na zamówienie, meble pokojowe, RTV. Wyjątek stanowią meble łazienkowe, których nie wykonujemy.
Do mebli stosujemy sprawdzone akcesoria i dodatki. Szafy przesuwne wyposażamy tak, aby były funkcjonalne i bezawaryjne w użytkowaniu. Garderoby projektujemy zgodnie z obowiązującymi standardami, dostosowując je oczywiście do potrzeb i oczekiwań klientów.

2


Czy broka.pl wykonuje meble sklepowe, lady itp.?

Tak. Wykonujemy również meble sklepowe i biurowe. Wśród naszych klientów znajdują się firmy, dla których wykonywaliśmy meble biurowe (biurka, regały itp.). Pracowaliśmy również przy wyposażeniu sklepów, magazynów, punktów pocztowych. W zależności od funkcji, jaką mają pełnić zamawiane meble na wymiar, tak dobieramy materiały, aby były maksymalnie odporne na zniszczenia mechaniczne, zarysowania w trakcie użytkowania. Meble wykańczamy tak, by w kontakcie z wodą czy innymi płynami (np. rozlany sok) były możliwe do oczyszczenia i nie ulegały uszkodzeniom.

3


Jak wygląda pomiar pod meble?

Na pomiar umawiamy się telefonicznie lub poprzez e-mail. Zazwyczaj nawet po ustaleniach e-mailowych skontaktujemy się z Tobą w dniu pomiaru, by potwierdzić czy spotkanie jest aktualne. Na pomiar przyjeżdżamy do Twojego domu/mieszkania/biura, w zależności od tego, gdzie mają by zamontowane meble. Zdarzają się spotkania w budynkach dopiero budowanych, czy remontowanych. Nawet, jeśli pomieszczenie nie jest wykończone dokonanie pomiarów pod meble jest możliwe. Wczesne planowanie rozkładu i funkcjonalności mebli jest często pomocne przy ustalaniu dalszego sposobu wykończenia pomieszczenia. Podczas spotkania zbieramy wymiary potrzebne do wykonania szafy przesuwnej lub mebli kuchennych. Po spotkaniu w ciągu 48 godzin otrzymasz od nas projekt mebli na wymiar wraz z konkretną ceną.

4


Czy za pomiar i projekt wykonany przez broka.pl muszę zapłacić?

Pomiar i projekt otrzymujesz za darmo.

Po wstępnej wycenie szafy przesuwnej czy mebli kuchennych, którą to wycenę zazwyczaj przesyłamy mailem dochodzi do spotkania. Wówczas dokonujemy precyzyjnego pomiaru pomieszczenia pod kątem opracowania projektu i potwierdzenia wstępnej wyceny. Spotkanie to odbywa się we wskazanej przez Ciebie lokalizacji, w zależności od tego gdzie chcesz wykonać szafę wnękową, czy inne meble. Spotkanie to nie zobowiązuje Ciebie do złożenia zamówienia w naszej firmie. Po ponownej kalkulacji otrzymasz ostateczną wycenę mebli na wymiar wraz z projektem. Wiadomości te zostaną przesłane mailem. Różnica w stosunku do wstępnej wyceny mebli jest zazwyczaj niewielka, wynika z rozbieżności w pomiarze lub drobnych zmian w okładzie lub funkcjonalności mebli wprowadzanych przez klienta podczas spotkania. Dopiero kiedy zaakceptujesz ostateczną wycenę umawiamy się na podpisanie umowy na wykonanie mebli.

5


Jak długo muszę czekać na wykonanie mebli?

Meble wykonujemy w najkrótszym możliwym terminie. Jednak jesteśmy zależni od dostawców materiałów i akcesoriów niezbędnych do wykonania mebli.

Termin wykonania szafy przesuwnej czy garderoby wynosi zazwyczaj od 1 do 3 tygodni.

Termin wykonania mebli kuchennych wynosi z reguły od 3 do 6 tygodni.

Terminy te liczymy od momentu podpisania umowy, gdyż dopiero wówczas składamy zamówienie u dostawców na wszystkie niezbędne elementy Twoich mebli.

Musimy tutaj zaznaczyć, iż mimo tego, iż współpracujemy ze sprawdzonymi firmami, również po ich stronie mogą się pojawić nieprzewidziane okoliczności, które wpływają na zmianę czasu realizacji zamówienia. O każdej zmianie będziesz niezwłocznie informowany, zależy nam bowiem na współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu. Dokładamy wszelkich starań, by Twoje meble były gotowe w ustalonym wcześniej terminie.

6


W jakich godzinach meble będą montowane u mnie w domu / w biurze?

Meble montujemy w porze dogodnej dla klienta. Istnieje możliwość montażu mebli od wczesnych godzin porannych aż do późnego wieczora od poniedziałku do soboty. Decyzja o terminie i czasie montażu tak naprawdę zależy do czasu, jakim dysponuje klient. Klient może być stale obecny podczas montażu lub, jeśli woli, może w tym czasie być w pracy, na zakupach lub gdziekolwiek indziej. To my dostosowujemy się do preferencji naszych klientów.

7


Czy wykonane meble na wymiar objęte są gwarancją?

Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z mebli, które wykonamy dla Ciebie. Wszystkie wykonane przez nas meble na wymiar obejmuje gwarancja prze okres 24 miesięcy. Po upływie 2 lat oferujemy serwis pogwarancyjny. W każdym wypadku przyjeżdżamy w możliwie krótkim czasie od momentu otrzymania zgłoszenia od klienta. Awarie w montowanych przez nasz szafach wnękowych i meblach kuchennych zdarzają się bardzo rzadko.

8


Czy można zwrócić meble na wymiar lub wymienić meble na inne?

Wszystkie wykonywane przez firmę Broka meble na wymiar robimy na zamówienie, według projektu opracowanego wspólnie z klientem. Z tego względu nie przyjmujemy zwrotów, nie możemy również dokonać bezpłatnej wymiany mebli na inne. Bardzo prosimy o przemyślane składanie zamówień. Wszelkie pytania lub wątpliwości należy zgłaszać nam na etapie projektowania mebli. W tym właśnie czasie możemy dokonywać poprawek, zmieniać ustawienie półek czy wymiary mebli. Po zaakceptowaniu przez klienta projektu nie będziemy mogli dokonać bezpłatnych zmian. Wynika to z faktu, że materiał do wykonania mebli zostaje zamówiony zgodnie z wymiarami zaprojektowanych mebli.

W razie dalszych pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń 888 424 654 lub wyślij email : biuro@broka.pl

Dane adresowe

Wola Więcławska 82
32-091 Michałowice k/ Krakowa

Dane kontaktowe

Email: biuro@broka.pl                    
Telefon: +48 888 424 654

Regulacje prawne

Polityka prywatności
Ochrona Danych Osobowych