simple website templates


Meble Kuchenne

Strona Główna / Nasza oferta

Meble kuchenne na wymiar pozwalają zrealizować marzenie o idealnej kuchni

Klientów zamawiających kuchnie na wymiar można podzielić na dwie podstawowe grupy.

Pierwsza to osoby, które dużo gotują, spędzają, zatem w kuchni sporo czasu. Cenią funkcjonalność i niezawodność mebli oraz sprzętów kuchennych.

Drugą grupę stanowią osoby gotujące niewiele, dla których kuchnia stanowi bardziej reprezentacyjny (ale równie istotny jak pozostałe) element domu.

Bez względu na to, w której grupie znajdujesz się Ty, mamy dla Ciebie sprawdzone rozwiązania, funkcjonalne akcesoria oraz niebanalną stylistykę mebli kuchennych na wymiar, dostępną na wyciągnięcie ręki.

Trwałość i niezawodność mebli kuchennych gwarantuje zastosowanie najlepszych dostępnych na rynku materiałów oraz sprawdzonych mechanizmów i akcesoriów meblowych.

Meble kuchenne na wymiar Kraków i okolice w przystępnej cenie.

Fronty mebli kuchennych

Do produkcji frontów mebli kuchennych na wymiar stosujemy różnorodne materiały w zależności od preferencji klientów.

Obecnie najbardziej popularne są fronty z płyt Mdf lakierowanych. Stosujemy lakier matowy, półmat lub wysoki połysk. Zapewniamy dostęp do dowolnego koloru oferowanego przez producenta, łącznie z frontami brokatowymi. 

W gładkich frontach stosujemy również fronty akrylowe, fornirowane oraz fronty z płyty laminowanej popularnych firm Kronopol, Pfleiderer, Egger, Kronospan. 

Fronty fornirowane wykańczamy matowo lub na wysoki połysk. 

Możesz wybrać fornir z drzew europejskich jak dąb, sosna, buk lub fornir z drzew egzotycznych jak palisander czy heban. Elementy fornirowane stosujemy nie tylko na fronty mebli, ale też widoczne boki szafek. 

Wykonujemy obecne w trendach meblarskich fronty w stylu „skandynawskim” lub „angielskim”. W tym przypadku fronty frezowane wykańczane są zawsze na mat. 

Akcesoria stosowane w meblach kuchennych 

Przez wiele lat działalności zbadaliśmy rynek akcesoriów meblowych. Przetestowaliśmy różne rozwiązania, aby dziś móc zaoferować tylko te, które są trwałe i niezawodne.

Najczęściej w meblach kuchennych montujemy mechanizmy firmy Blum, Hettich, Sevroll, GTV, FGV, Rejs. Oferujemy oczywiście dostęp do wszystkich mechanizmów dostępnych na rynku. 

Możesz liczyć na naszą fachową poradę w kwestii doboru mechanizmów jak szuflady, zawiasy, kosze cargo, kosze magic corner a także innych dodatków ułatwiających korzystanie z mebli. 

Blaty kuchenne 

Kolejnym elementem, który będziesz wybierał planując meble kuchenne są blaty.

Najczęściej klienci decydują się na blaty laminowane o grubości 28 lub 38mm. Stosujemy blaty firm Kronopol, Kronospan, Egger, Pfleiderer, Biurostyl. Łączenie blatów pod kątem wykonujemy na dwa sposoby, tradycyjnie listwą aluminiową lub zacięciem z połączeniem śrubami „rzymskimi”. Obecnie większość klientów decyduje się na to drugie, mało widoczne i bardzo estetyczne połączenie. 

Blaty drewniane tzw. klepka niemal dorównują popularności blatom laminowanym. Możesz zdecydować się na blat lity lub blat z płyty wiórowej pokryty naturalnym drewnem o grubości 3mm. Blaty przed oddaniem do użytku pokrywamy olejem do drewna. Szkolimy również naszych klientów jak pielęgnować i dbać o blat drewniany. 

Najbardziej efektownym, ale również najdroższym rozwiązaniem jest blat kamienny lub z konglorematu. Nasza firma współpracuje z dwoma dostawcami, którzy takie blaty dla nas wykonują. 

Nasi fachowcy regularnie uczestniczą w specjalistycznych szkoleniach oraz targach branżowych. Śledzimy trendy w zakresie aranżacji wnętrz, nowości w obszarze dostępnego sprzętu AGD oraz nowinki budowlane. To pozwala nam lepiej spełnić Twoje oczekiwania w zakresie efektownych i funkcjonalnych mebli kuchennych. 

Zobacz w galerii przykłady mebli kuchennych, które wykonywaliśmy u naszych klientów. 

Aby uzyskać więcej informacji lub zamówić meble kuchenne na wymiar 

zadzwoń 888 424 654 lub napisz biuro@broka.pl

Dane adresowe

Wola Więcławska 82
32-091 Michałowice k/ Krakowa

Dane kontaktowe

Email: biuro@broka.pl                    
Telefon: +48 888 424 654

Regulacje prawne

Polityka prywatności
Ochrona Danych Osobowych