Mobirise


Płyty Meblowe

Strona Główna / Materiały i akcesoria

Kilka słów o płytach meblowych stosowanych w szafach na wymiar, szafach przesuwnych, garderobach oraz innych meblach na zamówienie.

W produkcji mebli wykorzystujemy sprawdzone i trwałe materiały wybranych producentów płyt meblowych, będących liderami w branży. 

Płyty meblowe grubości 18 mm firmy Kronopol to trwałe i estetycznie wykonane płyty, których kształt docinany jest dowolnie, zgodnie z potrzebami klientów.

Blaty kuchenne do mebli na wymiar
Blaty kuchenne firmy Kronopol.

Odporne na podwyższoną temperaturę, na wilgoć z pary wodnej powstającej w trakcie gotowania. Nie blakną na skutek działania promieni UV.

Odporne na rozlane płyny, które nie wsiąkają lecz pozostają na powierzchni blatu. Można je czyścić domowymi środkami czystości bez obawy o zniszczenie.

Mobirise

Szafy na wymiar, szafy przesuwne z frontami z lustrem

Wykonujemy fronty wykończone lustrem w całości lub tylko częściowo. Możesz wybrać z trzech dostępnych kolorów luster tj. srebrne, grafitowe lub złote. Lustro mocowane są na płycie meblowej i tym samym front szafy przesuwnej pozostaje funkcjonalny.

Porady dotyczące wyboru najlepszego dla ciebie materiału na front szafy wnękowej znajdziesz w dziale porady. 

Zobacz nasze realizacje – szafy na wymiar Kraków, szafy przesuwne Kraków. 

Pytania dotyczące wyboru blatu kuchennego czy frontów do mebli kuchennych kieruj bezpośrednio do nas na adres biuro@broka.pl

lub telefonicznie pod numer 888 424 654 Zapraszamy!

Dane adresowe

Wola Więcławska 82
32-091 Michałowice k/ Krakowa

Dane kontaktowe

Email: biuro@broka.pl                    
Telefon: +48 888 424 654

Regulacje prawne

Polityka prywatności
Ochrona Danych Osobowych