easy site creator


Przewaga mebli na wymiar
nad gotowymi zestawami meblowymi

Strona Główna / Porady

Idealnie dopasowane meble na wymiar - meble na wymiar Kraków

Podstawowa przewaga mebli na wymiar nad gotowymi zestawami, która jako pierwsza przychodzi na myśl to możliwość idealnego dopasowania mebli na wymiar do pomieszczenia.

Jest to najistotniejsza i najbardziej oczywista zaleta mebli wykonywanych na zamówienie. Zarówno szafę, komodę czy regał możemy dostosować pod względem praktycznie wszystkich parametrów do danego wnętrza.

Ponadto zamawiasz tylko te meble, których potrzebujesz.

Jeśli zamiast dwóch szafek nocnych, które są w tradycyjnym zestawie chcesz kupić tylko jedną, zamawiasz tylko jedną.

Mobirise

Kolor i wzór mebli na wymiar

Możliwość dowolnego doboru kolorystycznego mebli to również istotna zaleta.
Możesz wybierać spośród palety barw zapewnianej przez naszych dostawców: 

fronty mdf lakierowane (połysk, mat, półmat) paleta kolorów RAL
fronty mdf foliowane (BRW i Restol) 
płyty meblowe firmy Kronopol 
szkło lacobel firmy Excellent w ramce aluminiowej 

Podczas spotkania z naszym doradcą będziesz mógł zapoznać się ze wzornikami wiodących producentów płyt meblowych i szkła lacobel. Wybór kolorów do wnętrza i sposób ich połączenia zależy tylko i wyłącznie od Twojej wyobraźni.

Konkurencyjna cena mebli na wymiar

Choć ceny mebli na wymiar w powszechnej opinii są nieco wyższe od cen gotowych zestawów meblowych, również w tej kwestii widzimy pewną przewagę na korzyść mebli na wymiar.

Cena gotowych zestawów nie obejmuje kosztu transportu ani kosztów montażu mebli. Zamawiając meble na wymiar w ustalonej cenie otrzymujesz meble już zamontowane w Twoim domu, gotowe i wyregulowane. Często po zsumowaniu ceny gotowego zestawu mebli, kosztu dostawy oraz ceny montażu mebli przez fachowców okazuje się, że pozornie tanie meble mają cenę bardzo zbliżoną do ceny mebli na wymiar.

Wysoka jakość mebli na wymiar 

Zamawiając meble wykonane według indywidualnego projektu masz wpływ na ich jakość i funkcjonalność. Możesz wybrać materiały, z których wykonamy twoje meble oraz takie akcesoria, które najlepiej spełnią Twoje oczekiwania. Dobór wyposażenia wnętrza mebli na wymiar wpłynie w znacznym stopniu na komfort użytkowania mebli.

Oprócz wymienionych powyżej zalet mebli na wymiar należy pamiętać o tym, że większość z nas nie kupuje mebli często. Meble to zakup, który ma służyć wiele lat, dlatego warto wybrać takie, które będą dostosowane do wnętrza pod względem funkcjonalnym oraz estetycznym. 

Zobacz wykonane przez nas meble na wymiar w GALERII.

Przeczytaj również "Jak zaprojektować szafę w sypialni?"

Dane adresowe

Wola Więcławska 82
32-091 Michałowice k/ Krakowa

Dane kontaktowe

Email: biuro@broka.pl                    
Telefon: +48 888 424 654

Regulacje prawne

Polityka prywatności
Ochrona Danych Osobowych