bootstrap html templates


Garderoby

Strona Główna / Nasza oferta

Garderoby na wymiar

Wykonujemy garderoby na wymiar według indywidualnego projektu przygotowanego dla klienta zgodnie z wytycznymi.

Garderoby to rozwiązania niezwykle wygodne i funkcjonalne. Projektowane indywidualnie pozwalają na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Możesz u nas zamówić kompletną garderobę wraz z projektem, drzwi przesuwne do garderoby lub półki i regały jako wyposażenie pomieszczenia, przeznaczonego na garderobę.

Zabudowa wnęki lub niewielkiego pomieszczenie w formie garderoby umożliwia z kolei uporządkowanie przedmiotów i właściwe ich przechowywanie nawet przez bardzo długi czas.

Gerderoby na wymiar

Wykonując garderobę na wymiar możemy wykorzystać miejsce w 100% dopasowując się do skosów na poddaszu, niskie ściany kolankowe to też nie problem, do każdej wysokości możemy dostosować zabudowę z szufladami.

Garderoba na wymiar cechuje się dostosowaniem do indywidualnych potrzeb, półki na buty, drążki na ubrania wiszące, miejsce na walizki, szuflady na bieliznę i inne ubrania.

Mając do dyspozycji całe pomieszczenie w którym możemy zaprojektować garderobę, możemy ją wykonać w formie otwartych półek i drążków na wieszaki, lub mając na tyle wolnej przestrzeni możemy wykonać drzwi suwane lub tradycyjnie otwierane.

Do produkcji drzwi przesuwnych używamy obramowania wysokiej jakości firmy Indeco oraz Bonari. Korpusy szafy wykonujemy najczęściej z palety kolorów firmy Kronopol z płyty grubości 18mm.

Wypełnienie drzwi przesuwnych możemy wykonać z wielu materiałów w dowolnym kolorze.

Rozpoczynając od płyty laminowanej przez szkło lacobell po płyty mdf lakierowane.

Mobirise
Dane adresowe

Wola Więcławska 82
32-091 Michałowice k/ Krakowa

Dane kontaktowe

Email: biuro@broka.pl                    
Telefon: +48 888 424 654

Regulacje prawne

Polityka prywatności
Ochrona Danych Osobowych