website templates


Szafy przesuwne

Strona Główna / Nasza oferta

Szafy przesuwne są główną specjalizacją firmy.

Dzięki temu, że zrealizowaliśmy już setki szaf przesuwnych możemy zapewnić Tobie najwyższą jakość wykonania oraz sprawdzone materiały.

Szafy przesuwne pozwalają ma maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Jednocześnie szafy wykonane na wymiar są bardzo eleganckie. Pozwalają na podkreślenie indywidualnego stylu i charakteru wnętrza.

Zamawiając szafy przesuwne na wymiar możesz w pełni dopasować rozmiar, wygląd zewnętrzny mebli a także wyposażenie, które znajdzie się wewnątrz wybranego mebla.

Zabudowa wnęki w formie szafy z drzwiami przesuwnymi umożliwia  uporządkowanie przedmiotów i właściwe ich przechowywanie nawet przy niewielkiej powierzchni.

Szafy przesuwne dzięki zastosowanym systemom mocowania drzwi mogą być doskonałym rozwiązaniem nawet w wąskich pomieszczeniach, jak korytarz czy przedpój.

Szafy przesuwne wykonywane na zamówienie

Materiały do produkcji szaf przesuwnych

Do produkcji drzwi szaf przesuwnych używamy obramowania wysokiej jakości firmy Indeco oraz BONARI. Korpusy szafy wykonujemy z palety firmy Kronopol jak również Pfleiderer, Egger i Kronospan.

Wypełnienie drzwi możemy wykonać z wielu materiałów w dowolnym kolorze. Rozpoczynając od płyty laminowanej przez szkło lacobell, lustra aż po płyty mdf lakierowane. 

Porady dotyczące wykonania garderoby i szaf przesuwnych 

W zakładce porady poznasz ciekawe informacje dotyczące projektowania i wykonania szaf wnękowych. Dowiesz się między innymi:

Jak dobrze zaprojektować szafę w sypialni? 

Jakie fronty wybrać do szafy przesuwnej?

Jaka szafa przesuwna w pokoju dziecięcym?

Zobacz nasze przykładowe realizacje szaf przesuwnych udostępnione w zakładce GALERIA

Aby uzyskać więcej informacji lub zamówić szafę przesuwną zadzwoń 888 424 654 lub napisz biuro@broka.pl

Dane adresowe

Wola Więcławska 82
32-091 Michałowice k/ Krakowa

Dane kontaktowe

Email: biuro@broka.pl                    
Telefon: +48 888 424 654

Regulacje prawne

Polityka prywatności
Ochrona Danych Osobowych